...otevíráme vám dveře do praxe


Novinky

28.10.2010 18:39

Pozastavení činnosti

V semestru podzim 2010 byla činnost spolku "Personalistika prakticky" pozastavena. Z důvodu pracovní vytíženosti členů týmu a formování nové podoby spolku zatím nejsou vypsány termíny nových aktivit. Pracujeme na nových internetových stránkách spolku a jeho celkové nové podobě. O obnovení činnosti a dalších setkáních s odborníkyvás budeme včas  informovat.

—————

04.04.2010 09:45

Veselé Velikonoce!

Studentský spolek při FSS "Personalistika prakticky" přeje jménem všech svých členů, krásné a veselé Velikonoce nejen přiznívcům personalistiky a řízení lidských lidských zdrojů! ;-) Těšíme se na Vás při následujícím setkání na téma "Organizační kultura". Uskuteční se 13. 4. 2010, v 18 hodin, v učebně U 33, již tradičně na půdě Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity, Joštova 10.

—————

22.03.2010 15:45

Absolventi na trhu práce

Již zítra, v úterý, 23. 3. 2010, v 18 hodin, proběhne v učebně U33, na Fakultě sociálních studií, přednáška na téma "Absolventi na trhu práce". Navazuje na panelovou diskusi na téma "Nábor", která proběhla na půdě fakulty minulý týden. Všichni jsme budoucími absolventy a pozice uchazečů o zaměstnání nás čeká. Ze statistik, denního tisku i každodenní reality je patrné, že zvlášť v období krize, je pozice absolventa, hledajícího pracovní uplatnění, přinejmenším poměrně náročná. Připravme se tedy společně a získejme informace přímo od náborového pracovníka ze známé firmy Ernst & Young.

—————

15.03.2010 21:22

Nenechte si ujít!

Panelová diskuse na téma "Nábor zaměstnanců" se uskuteční již zítra, v úterý 16. 3. 2010, v 18 hodin, na půdě Fakulty sociálních studií, v učebně U33. Nenechte si ujít v tomto semestru první z akcí pořádaných spolkem "Personalistika prakticky" a zároveň možnost nahlédnout do práce personalistů takových organizací, jakými jsou RWE, Fabory, Randstad či Mita Thor. Těšíme se na Vás!

—————

05.12.2009 14:31

Feedback

Všem Vám moc děkujeme za praktické připomínky a názory, které jste nám poskytli vyplněním dotazníku. Zároveň bychom chtěli na tyto připomínky reagovat a ubezpečit Vás, že vynaložíme největší úsilí v časové soutěži, kterou je rezervace místností na přeplněné FSS a zajistíme nám útulný koutek. Rovněž se budeme držet doporučení načasovat přednášky v různé dny, aby jsme vyšli vstříct všem, kdo se chtějí zúčastnit. Bohužel dřívější čas setkání není úplně vhodný pro pozvané odborníky a to především z důvodu jejich pracovní doby, dále pak vznikají i...

—————

05.12.2009 12:02

JIŽ BRZY UVIDÍTE A USLYŠÍTE

Jelikož se nám chýlí semestr ke konci, začal se náš spolek připravovat na semestr jarní. I v tomto semestru jsme pro Vás připravili workshopy s lákavými tématy z oblasti HR, které povedou odborníci z praxe. Na volbě témat se můžete podílet i Vy a to pokud budete hlasovat v anketě, která je vyvěšena na hlavní stránce. Jako takovou třešničku na dortu připravujeme panelovou diksuzi na téma motivace, které se zůčastní nejen odborníci z tržního sektoru ale i z neziskového a státního. Program setkání pro jarní semestr 2010 najdete na konci ledna na našich...

—————

09.10.2009 09:24

Vyjádřete svůj názor

Cílem našeho projektu je poskytnout Vám co nejpřijatelnější formou zkušenosti od odborníků z praxe. Rádi bychom, abyste využili možnost vyjádřit se k celému projektu i k jeho částem a umožnili nám tak zkvalitnit celý projekt. Na titulní straně se proto bude objevovat anketa s otázkami, které momentálně řeší náš organizační tým. Téměř u každé záložky se potom objeví diskusní fórum, kde můžete psát své názory a nápady. Pokud budete mít jakékoliv konkrétní připomínky, napište nám do návštěvní knihy a nebo do otázek a odpovědí, kam budou přispívat i odborníci, kteří s námi spolupracují.

—————

21.09.2009 08:20

Nová rubrika "Prezentující"

Vytvořili jsme pro Vás novou rubriku, kde Vám představíme odborníky, kteří budou tento semestr prezentovat, dále zde můžete narazit na články, které tito prezentující napsali při různých příležitostech.

—————