...otevíráme vám dveře do praxe


Náš tým

Bc. Petra Štefková

Bc. Petra Štefková

Vedoucí týmu

Telefon: +420 777 880 718

E-mail: p.stefkova@gmail.com

Studentka magisterského oboru Personální management a organizační rozvoj na FSS MU.

Při studiu byla 2 roky členkou studentské organizace AIESEC, 1 rok působila v organizaci SOZE (156hod praxe, potom pracovně), necelý rok pracovala jako asistentka personalistky ve společnosti CAT CUT s.r.o.

Aktuálně zastává pozici "office manager" a "team asistant" v personální agentuře CPL Jobs s.r.o.

Osobní motto: "Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody."

 

—————

Bc. Marie Součková

Bc. Marie Součková

Studentka magisterského oboru Psychologie na FSS MU. Zvlášť se zajímá o oblast psychologie v organizaci a v personální práci. Pracovní zkušenosti získala v bankovním sektoru.

Ráda zkouší nové věci, a proto neváhala, když se naskytla možnost podílet se na činnosti spolku.

Osobní motto: „I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem.“

—————

Bc. Jana Krejčíková, DiS.

Studentka magisterského oboru Personální management a organizační rozvoj na FSS MU. Pracuje jako osobní asistentka a lektorka volnočasových aktivit pro osoby s autismem a poruchami autistického spektra v rámci organizace APLA - JM, o. s.

Drobné zkušenosti z oblasti personálního řízení získávala po dva roky jako koordinátorka Tříkrálové sbírky pořádané Charitou Přelouč.

Osobní motto: „Všechno zlé je k něčemu dobré a proto co Tě nezabije, to Tě posílí!“

—————

Bc. Ivana Šebková

Bc. Ivana Šebková

Studentka magisterského oboru Personální management a organizační rozvoj na FSS MU. Zajímá ji zejména rozvoj lidských zdrojů a psychologie. Ráda poznává nové lidi, učí se nové věci a získává pracovní zkušenosti z různých oblastí.

Osobní motto: "Lepší mířit ke hvězdám a nedoletět, než na kupu hnoje a trefit se!"

—————

Bc. Iveta Kráčmarová, DiS.

Bc. Iveta Kráčmarová, DiS.

Iveta Kráčmarová studuje magisterský navazující program „Personální management a organizační rozvoj“ a dálkově Sociologii na FSS. V budoucnosti by chtěla svoje znalosti uplatnit hlavně v neziskové sféře, v níž absolvovala několik praxí. Nejvíce se jí ale líbilo u bezdomovců. :o) 

Ráda cestuje, čte a učí se novým věcem. 

Osobní motto: "Žít znamená pozvolna se rodit. Bylo by to trochu příliš pohodlné, kdybychom dostávali hned všechno sušší." 

—————

Bc. Hana Staňková

Bc. Hana Staňková

Studentka magisterského oboru Personální management a organizační rozvoj na FSS MU.

V letech 2008-2009 pracovala na pozici HR Assistant v personálním oddělení firmy TEMPO Training & Consulting v Ostravě. Společně s tříletým působením ve vokálním souboru Adash to byla nejlepší zkušenost jejího života. O oblast lidských zdrojů se zajímá již několik let a doufá, že tomu tak bude i nadále.

Osobní motto: „Čím je život prázdnější, tím je i těžší.“

—————

Bc. Vladimíra Kuběnová

Bc. Vladimíra Kuběnová

Vlaďka je studentkou 5. ročníku oboru Personální management a organizační rozvoj na FSS MU. Tento obor jí přirostl k srdci, tak se mu začala věnovat i pracovně a tady ve spolku.

To, co Vlaďku baví nejvíce, je studium cizích jazyků, a také aerobic všeho druhu. Neodolá ani dobrému vínku a posezení s přáteli.

Osobní motto: "Dokud to nezkusíš, nevíš."

 

—————

Radek Kladiva

Radek Kladiva

V současné době studuje na FSS bakalářský dvouoborový program Mediální studia a žurnalistika a Sociologie, což ho zřejmě nevytěžuje tak, jak by mělo, neboť od příštího semestru nestoudně hodlá studovat ještě Ekonomiku a management na Mendelově univerzitě v Brně.

Mezi jeho zájmy patří cestování, angličtina, sport a je vždy pro každou špatnost. Naopak bytostně nenávidí ranní vstávání, zejména to do školy.

—————

Bc. Michal Vitásek

Bc. Michal Vitásek

Studuje magisterský program „Personální management a organizační rozvoj“ na FSS MU. Baví ho práce s lidmi a oblast HR, které by se rád v budoucnu věnoval. Ve svém volném čase se věnuje hudbě.

Má rád upřímnost a obdivuje lidi, kteří v dnešní době něco významného dokázali čestně a bez podrazů.

Osobní motto: "I think to do something that you feel in your heart that's great, you need to
make a lot of mistakes to get there."

—————